Naši partneři

Našimi partnery, jímž patří velký dík, jsou:

 

[ H l a v n í  p a r t n e ř i ]

OSTRAVA

 

MSK

 

 

 

[ P a r t n e ř i ]

l_contera vzp

 

 

 [ D o d a v a t e l é ]

ndm insportline crosscafe

  

 

[ M e d i á l n í  p a r t n e ř i ] 

denik hitradioOrion 7M CYS  mno

 

 

[ B ě ž e c k ý  p a r t n e r ]

rockpoint

 

[ F i t n e s s  p a r t n e r ] 

cleverfit

 

[ S a f e t y  p a r t n e r ]

cechymen

 

 

[ O r g a n i z á t o r ]

zlata tretra 100let-aksskv
Vážení přátelé,

Český běh žen je silniční závod pro ženy a dívky všeho věku a výkonnosti. Tvoříme jedinečnou komunitu a příležitost pro komunikaci vašich produktů a služeb!

Každá žena v Českém běhu žen je vítězkou a společně tvoříme velkolepou atmosféru! Závod, se koná od roku 2013. V prvním závodu v roce nás bylo 600, ve třetím ročníku přes 2 000. V roce 2016 očekáváme minimálně 3000 startujících žen a minimálně 600 dětí.

Náš doprovodný program pro všechny příchozí - hudební maraton základních uměleckých škol, přehlídka dechových orchestrů, skákadla, trampolíny, sportovní soutěže, poradny, turnaje, kurzy, lahodné občerstvení, příjemné posezení, výtvarné dílny, hlídání dětí a mnoho dalšího - láká každý rok desítky tisíc diváků.

Běží se na certifikovaných tratích centrem třetího největšího města České republiky, jedinečného industriálního skvostu, města Ostravy. Trati jsou dlouhé 2,5 km, 5 km a 10 km.  Pro radost s námi běhají výkonnostní atletky, amatérské běžkyně i úplné začátečnice.  Kdo neběhá, chodí, protože Český běh žen má příjemný závod také v chůzi s Nordickými holemi.  Český běh žen nemá žádné limity. Vždy je nejdůležitější Vaše osobní radost z výkonu.

Kdo neběhá, nechodí a v pohybu mu pomáhá invalidní vozík, má u nás také své "startovní číslo". Partnerstvím s Českým během žen tak podpoříte také sportování dětí i dospělých s různými handicapy.

Pracujeme s tradičními, moderními i alternativními komunikačními prostředky. Umíme náš projekt přizpůsobit na míru vašim požadavkům, včetně přípravy speciálních eventů v jeho rámci.

Napište nám na info@ceskybehzen.cz nebo zavolejte na +420 773 004 098. Zašleme Vám kompletní nabídku partnerství.