20. 04. 2013

Vážené dámy, současné i budoucí přítelkyně jakéhokoli běhání,

Vítejte na stránkách prvního běžeckého podniku jen pro Vás. Český běh žen je akcí, na které si každá může udělat „osobák", ať má pět nebo devadesát pět let. Méně odvážné se mohou vypravit na závod v severské chůzi s holemi. Nováčci zvolí indiánský běh a poprvé překonají dva kilometry v kuse, zkušenější si zlepší svůj čas na pět nebo deset kilometrů.

jarmila kratochvilovaNejlepší získají originální trofeje známých designerů, prvních deset v každé kategoriihodnotné ceny a každá přihlášená závodnice tričko, občerstvení a dárek po doběhu. Certifikované trati vedou unikátním prostředím, kde se snoubí staré s novým – Fórum Nová

Karolina a historické centrum Ostravy spojené nábřežím řeky Ostravice v těsné blízkosti atraktivní Dolní oblasti bývalých Vítkovických železáren. Zábavné závodění žen doprovodí atraktivní program s hlídáním dětí, plný sportování, soutěžení, her, dobré muziky a lahodných pochoutek po celý sobotní den.

Sledujte náš web a facebook a hlavně vypněte počítač, zahoďte vařečku a doběhněte si třeba pro 100 vstupenek na Zlatou tretru. Českým během žen totiž začíná atletický měsíc se Zlatou tretrou. Neváhejte a přihlaste se co nejdříve on-line!

Těší se na Vás také Jarmila Kratochvílová, která přijede všechny povzbudit osobně!