30. 05. 2020

Dnes to mělo být, není, zato je tu nový tréninkový plán

Dnes je 30. května 2020 a my jsme měli mít za sebou už 8. ročník Českého běhu žen Ostrava. Váš skvělý čas nadšené běžkyně už vám dávno pípl na mobil, vaše děti už jen dovádějí na atrakcích a vy se sklenkou zaslouženého Aperolu čekáte s Kubou Kohákem, Michalem Dusíkem, a kdoví kým ještě, na svou cenu z tradičně nekonečné tomboly. Prostě doběhnuto, skvělý výkon, radost v srdci, nekonečně úsměvů, moře zábavy. Váš perfektní den pomalu doznívá. Ale není tomu tak. A je to vlastně moc dobře, protože se na vše můžeme těšit mnohem déle a víc natrénovat. Změna je prostě život a vždy příležitost. Pro Český běh žen Ostrava příležitost zažít si nejusměvavější závod na světě v pestrobarevném podzimním hávu v sobotu 3. října.

Abychom tu dobu správně využili a naše svaly sílily. máme pro vás další, měsíční dávku efektivního a časově nenáročného domácího posilování. Stačí 10 minut denně a poznáte to na postavě, náladě, síle i běhu. Budeme opět cvičit s vlastní vahou, tedy nejbezpečněji a nejzdravěji jak to lze.

Svůj desetiminutový plán na 28 dnů si stáhněte ZDE », vytiskněte, šup s ním třeba na ledničku a hurá na první trénink!

Nezapomeňte ale také odpočívat, dobře jíst a dostatečně pít, nejlépe pramenitou vodu. Samozřejmě, si běžte i zaběhat. A po měsíci nám zase napište, jak se vám to líbilo. A hlavně, buďte na startu Českého běhu žen Ostrava s námi! Registrujte se zde »