| ENGLISH | POLSKI |

dnů

  

hodin

29. 5. 2021

Těšíme se na vás!

 

25. 09. 2020

Aktualizace organizačních opatření Českého běhu žen Ostrava 2020

ČASOVÝ POŘAD

Aby vše bylo dle současných opatření, museli jsme upravit časový pořad.  Naleznete jej  ZDE >. Musíme si všichni, holt, trošičku přivstat.

MÍSTO A ZPŮSOB PREZENTACE

Také jsme změnili místo prezentace. Letos se sejdeme ve velké hale Trojhalí. Je zde dostatek místa pro řádné oddělení malých skupiny osob. Vzhledem k tomu, že se tím prodlouží proces prezentace, protáhli jsme otvírací dobu prezentace v pátek až do 21:00 hod.  U jednoho stanoviště dostane startovní číslo a odprezentujete se, u dalšího vyměníte "tašku“ pro Moment za svou tašku se startovacím balíčkem. A to včetně trička.

Letos vše na jednom místě v novém batůžku od dm.

Vzhledem k tomu, že se jedná o, sice obrovský a vzdušný, ale přesto krytý, prostor vezměte si roušky. My je budeme mít také.

ÚSCHOVNA

Dobrá zpráva. Úschovna bude. Hygienická, bezdotyková. Z vašich rukou do pytle, který vám podrží některý z našich kolegů v rukavicích a s rouškou, vy vložíte své věci a my zabalíme a označíme číslem jako obvykle. Uskladníme, po závodě vydáme stejným způsobem. Umístění úschovny bude ve spojovací chodbě Trojhalí a bude označeno. 

OZNAČENÍ STARTOVNÍ VLNY

 Startovat budeme ve vlnách. Každá vlna čítá 50 osob. U prezentace dostane každý závodník (včetně účastníků Rodinného běhu s dm) chronologicky jak přijde, barevnou značku s označením pořadí startovní vlny na své startovní číslo. Každá disciplína má svou barvu. Podle čísla vlny (1,2, 3, ...)  vás pak budou naši rozhodčí a dobrovolníci řadit na startu. Všude klem startu je místa dost, všichni tak můžeme dodržovat předepsané vzdálenosti.

WARM UP

Abychom se mohli zvesela rozcvičit a opět, dodrželi všechny předpisy, musíme se rozptýlit po celém náměstí i na trávník a dodržovat kolem sebe prostor minimálně na rozpažení.  Pokyny cvičitele ale budou dost hlasité, stejně jako hudba, takže to všichni dobře uslyšíme, zvládneme, rozehřejeme se a připravíme na start.

 PARKOVÁNÍ

Zůstává jako vždy v podzemních garážích, které jsou o víkendu bezplatné.

 

DŮLEŽITÁ ORAGNIZAČNÍ VĚC

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

V souvislosti se známými současnými opatřeními, prosíme naléhavě všechny účastnice a účastníky Českého běhu žen Ostrava a to včetně Rodinného běhu s dm, aby si k prezentaci přinesli vyplněné a podepsané Čestné prohlášení.

ke stažení ve formátu PDF >

Čestné prohlášení je povinné a bez něj nebude závodnice či závodník připuštěn k účasti v závodu. Týká se zdravotního stavu a potvrzení, že závodnici či závodníkovi není známa žádná překážka ve zdravotním stavu, která by bránila účasti a že dotyčný/dotyčná neměli v předchozích 14 dnech příznaky infekčního onemocnění (zvýšená teplota, kašel, ztráta chuti nebo čichu nebo další příznaky), vědomí rizikový kontakt s osobou pozitivní na přítomnost SARS CoV-2 a nemají nařízenou karanténu.

Děkujeme za pochopení!