| ENGLISH | POLSKI |

 

21. 08. 2020

Nové tričko je tady!

Milé dámy, milé běžkyně

Konečně je tady to letošní, už osmé,  orifginální tričko Českého běhu žen Ostrava. Opět od sportovní legendy Nike, v němž se budete cítit jako hvězda. Letos v nové barvě – nádherné sytě levandulové! Věříme, že všem padne, nejen na tělo, ale i do oka.

Díky technologii DRI-FIT, která odvádí pot, budeš pořád v suchu. A ta lehkost a prodyšnost... Běhání nikdy nebylo pohodlnější a vy krásnější!

Nejlepší na něm ale je, že se stačí registrovat na start Českého běhu žen Ostrava a je jen vaše!

cbz20_triko_v2

A pokud už přihlášené jste, dejte vědět kamarádkám a dejte startovné jako dárek. K fantastickému dni s top zážitkem plným úsměvů a radosti z vlastního výkonu i výkonu ostatních, tak darujete i super tričko z limitované edice, s DRI-FIT efektem, 100% funkční od Nike! 

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ


Kdo z vás ještě váhá, má nyní pádný důvod okamžitě se registrovat ...a tohle krásné triko získat! A po závodě k němu mimo jiné také slevu 30% na nákup jakéhokoli běžeckého zboží u našeho partnera Top4Running!

CHCI SE REGISTROVAT

A kdo váhá ještě trochu, pro toho máme 20 důvodů, jak váhavost překonat a dát se na běh, zejména na ten nejusměvavější na světě: Český běh žen Ostrava! Před několika lety dala tenhle cenný sumář dohromady jedna z vás, která sama začala pravidelně běhat právě s námi. S humorem, nadsázkou a pravdivě. Mnohé z vás už jste Hančino Dvacatero před lety četly, ale protože je tak skvělé, rozesměje i povzbudí, musíme je "recyklovat" a tady je máte.

Hanko, díky!