| ENGLISH | POLSKI |

dnů

  

hodin

29. 5. 2021

Těšíme se na vás!

 

21. 08. 2020

Nové tričko je tady!

Milé dámy, milé běžkyně

Konečně je tady to letošní, už osmé,  orifginální tričko Českého běhu žen Ostrava. Opět od sportovní legendy Nike, v němž se budete cítit jako hvězda. Letos v nové barvě – nádherné sytě levandulové! Věříme, že všem padne, nejen na tělo, ale i do oka.

Díky technologii DRI-FIT, která odvádí pot, budeš pořád v suchu. A ta lehkost a prodyšnost... Běhání nikdy nebylo pohodlnější a vy krásnější!

Nejlepší na něm ale je, že se stačí registrovat na start Českého běhu žen Ostrava a je jen vaše!

cbz20_triko_v2

A pokud už přihlášené jste, dejte vědět kamarádkám a dejte startovné jako dárek. K fantastickému dni s top zážitkem plným úsměvů a radosti z vlastního výkonu i výkonu ostatních, tak darujete i super tričko z limitované edice, s DRI-FIT efektem, 100% funkční od Nike! 

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ


Kdo z vás ještě váhá, má nyní pádný důvod okamžitě se registrovat ...a tohle krásné triko získat! A po závodě k němu mimo jiné také slevu 30% na nákup jakéhokoli běžeckého zboží u našeho partnera Top4Running!

CHCI SE REGISTROVAT

A kdo váhá ještě trochu, pro toho máme 20 důvodů, jak váhavost překonat a dát se na běh, zejména na ten nejusměvavější na světě: Český běh žen Ostrava! Před několika lety dala tenhle cenný sumář dohromady jedna z vás, která sama začala pravidelně běhat právě s námi. S humorem, nadsázkou a pravdivě. Mnohé z vás už jste Hančino Dvacatero před lety četly, ale protože je tak skvělé, rozesměje i povzbudí, musíme je "recyklovat" a tady je máte.

Hanko, díky!