15. 01. 2020

Posledních 500 míst za 540 Kč a 7 TIPŮ JAK ZAČÍT BĚHAT

Máme za sebou první dav týdny nového roku 2020. Tak ať je pro nás všechny naplňující, zářivý, plný zdraví, krásných výzev, dobrých lidí, radosti zábavy, ať si plníte své sny a vždy se máte na co těšit!

A protože věříme, že k tomu všemu může přispět i Český běh žen 2020 a hlavně už i samotná příprava na něj, připravil jsme pro vás spolu s Top4Running a jeho ambasadorkou Ivanou Kopkovou malý seriál o tom, jak se zase rozběhnout… Jak začít od píky nebo po kratší či delší pauze. Postupně se dozvíte jak nastavit svou hlavu, jak si připravit tréninkový plán, co na sebe, na co si dát pozor, co jíst a pít. Mnohé z vás běhají už pravidelně a leccos znají. Ale malé osvěžení paměti nikdy není na škodu. Navíc, když je v tom s vámi právě Ivana, která běhu absolutně propadla, ví o něm snad úplně vše. A co hlavní, miluje, když se o své zkušenosti může dělit s ostatními - zkušenými i začínajícími. Svou první dávku inspirace najdete právě  ZDE »

Určitě najdete inspiraci pro sebe, pokud začínáte, ale taky třeba ta správná slova pro kamarádku, kterou chcete pro běhání nadchnout a nevíte jak na to. Ivana je vám taky k dispozici na svém emailu ivana.kopkova@top4running.cz kdykoli pro jakoukoli radu nebo konzultaci.

Inspirujte sebe nebo ostatní, trénujte, bavte se, sdílejte a hlavně přijďte na Český běh žen 2020! Na další díly seriálu o běhání právě pro vás se můžete těšit zhruba za týden. Napíšeme Vám taky kde všude se konají veřejné výběhy a další zajímavosti.